весь ринок
техніки широкого вжитку
http://i-m.com.ua
We would like to recommend...
   

Infomincer.Ціни » сервери, мережі, комунікації » сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси (ціни в Україні)

мобільна версія 
Як вибрати?
Всі рубрики
Відеотехніка і фототехніка
Аудіотехніка
Мобільний зв'язок
Побутова техніка
Кліматична техніка
Охоронні системи
Комп'ютери і комплектуючі
Ноутбуки, планшети, флеш-пам'ять, аксесуари
Сервери, мережі, комунікації
мережеві адаптери
комутатори
опції, приналежності
маршрутизатори
опції, приналежності
принт-сервери
зовнішні модеми
внутрішні модеми
DSL-обладнання
опції, приналежності
RAS, rack-mount
концентратори
мереж.безпека
інструмент
трансівери
конвертери
мережеве пасивне
сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси
сервери, модеми, мережеве обладнання - інше
точки доступу (Wi-Fi)
опції, приналежності
бездротові адаптери (Wi-Fi)
опції, приналежності
BlueTooth-адаптери
Софт і мультимедіа
Оргтехніка, телефонія
Торгове та проекційне обладнання
Все для дому, дачі, будови та ремонту
Здоров'я, спорт, туризм, відпочинок
Автотехніка і мототехніка
Послуги
Параметри вибору
Ціна:
дешевше за 10$  (379)
10$-20$  (63)
20$-30$  (35)
30$-90$  (167)
90$-160$  (150)
понад 160$  (144)
від  до     
Виробник:
Axiom  (147)
Digitus  (117)
Nets  (96)
OEM  (92)
Premium Line  (74)
Cablexpert  (74)
3M  (39)
OK-Net  (37)
Molex  (26)
Intellinet  (25)
Розширений пошук »»»
Топ-5 моделей
Рейтинг моделі NCT-2 (нема відгуків)   Gembird NCT-2
Gembird NCT-2 Ціна: 22.50$



відгуки (0)
Будь-ласка, виберіть марку для швидкої навігації: 3M ·  · APC · Aruba · Asus · Atcom · Axiom · CAT · Cablexpert · Cisco · Digitus · Digi · EvroMedia · Froddo · Gembird · HP · Hirschmann · Intellinet · Intel · Kingda · Legrand · LogicPower · Maxxter · MikroTik · Molex · Moxa · NXT · Nets · OEM · OK-Net · Patron · Premium Line · RF Elements · RFElements · Raisecom · Ritar · Smart · Solarflare · Solid · StP · TP-Link · TrendNet · UbiQuiti · Ultra · ViewSonic · різне ·
Всі ціни Барахолка Продавці   сторінка 1 з 10                  

Відсортовано:  по виробнику  по ціні (min->max)  по ціні (max->min)

сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси 3M  Роздрібна цінаГуртова ціна
3M Лицевая панель 3M keystone 45x45 мм 1 порт FQ100077806 White (FP4MF1KND) , є на складі Rozetka (044)537-0222
28.00грн.    
3M Лицевая панель 3M keystone 45x45 мм 2 порта FQ100077798 White (FP4MF2KND) , є на складі Rozetka (044)537-0222
34.00грн.    
3M Вставка-маркер в модульную патчпанель, цвет красный, упаковка 8 шт FQ100020632 (VOL-PCCR) [VOL-PCCR] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 62.00грн.    
3M Лицевая панель keystone 45*45 1 порт белая FQ100077806 (FP4MF1KND) [FP4MF1KND] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 62.00грн.    
3M Вставка-маркер в модульную патчпанель, цвет синий, упаковка 8 шт FQ100020616 (VOL-PCCB) [VOL-PCCB] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 62.00грн.    
3M Адаптер 3M LC/ LC Duplex керамический сердечник multimod DE010017395 (6613-E) , є на складі Rozetka (044)537-0222
63.00грн.    
3M Лицевая панель keystone 45*45 2 порта белая FQ100077798 (FP4MF2KND) [FP4MF2KND] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 67.00грн.    
3M Коннектор SC SM для кабеля 3 мм (8802-TPC16-3) [8802-TPC16-3] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 74.00грн.    
3M NPC-коннектор 3M SC/ UPC multimod для 250/ 900 мкм 80611326242 (6800-50/ LOMMF) , є на складі Rozetka (044)537-0222
85.00грн.    
3M Лента 3М на вспененной основе универсальная, рулон 19мм х 5м, белая KT777307895 (9508W) [3M 9508W] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 100.00грн.    
3M Лента 3М на вспененной основе универсальная, рулон 19мм х 5м, черная KT777307879 (9508B) [3M 9508B] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 100.00грн.    
3M NPC-коннектор 3M LC/ UPC multimod для 250/ 900 мкм 80611327745 (6830-50/ LOMMF) , є на складі Rozetka (044)537-0222
129грн.    
3M Модуль Volition RJ45 K5e FTP keystone белый, 1шт FQ100029310 (OCK5EF8) [OCK5EF8] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 139грн.    
3M NPC-коннектор 3M SC/ UPC single-mod для 250/ 900 мкм 80611326226 (8800) , є на складі Rozetka (044)537-0222
149грн.    
3M NPC-коннектор 3M LC/ UPC single-mod для 250/ 900 мкм 80611327760 (8830) , є на складі Rozetka (044)537-0222
149грн.    
  3M 3M Telecom LC/ UPC 80611327760 (8830) [Telecom LC/UPC 80611327760 (88] 22.01.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
183грн.    
3M 3M Telecom LC/ UPC 80611327760 (8830) [Telecom LC/UPC 80611327760 (88] 22.01.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
183грн.    
3M Оптический патч-корд 3M SC/ UPC-SC/ UPC 9/ 125 OS1 duplex 5 м DE010019060 (ADADA-BW0005) , є на складі Rozetka (044)537-0222
208грн.    
  3M 3M Telecom FTTH 8686 [Telecom FTTH 8686] 22.01.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
254грн.    
3M 3M Telecom FTTH 8686 [Telecom FTTH 8686] 22.01.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
254грн.    
3M Оптический патч-корд 3M LC/ UPC-LC/ UPC 9/ 125 OS1 duplex 3 м DE010018989 (ADVDV-BW0003) , є на складі Rozetka (044)537-0222
391грн.    
3M Площадка под стяжку CTA 19 NC, 100шт. (KE234000344) [KE234000344] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 427грн.    
3M Модульная патч-панель 3M 19" 1U 24 порта 100 мм FQ100068813 Black (VOLPPCBF24K) , є на складі Rozetka (044)537-0222
520грн.    
3M Площадка под стяжку CTA 27 NC, 100шт. (KE234000369) [KE234000369] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 565грн.    
3M Модульная патч-панель 3M 19" 2U 48 портов 118 мм FQ100068839 Black (VOLPPCBF48K) , є на складі Rozetka (044)537-0222
699грн.    
3M Модуль 3M Volition RJ45 5e UTP keystone FQ100029302 8 штук White (OCK5EU8) , є на складі Rozetka (044)537-0222
924грн.    
3M Кабель витая пара 3M M4963B-SB305 4P U/ UTP 5e PVC 305 м Green (XE004802692) , є на складі Rozetka (044)537-0222
2857грн.    
3M Кабель витая пара 3M M4965B-B305 4P U/ UTP 5e LSOH 305 м Green (FQ100003372) , є на складі Rozetka (044)537-0222
3105грн.    
3M 3M M4963B-SB305 4P U/ UTP Cat.5e PVC Green 305m [XE004802692] 22.01.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
3115грн.    
  3M 3M M4963B-SB305 4P U/ UTP Cat.5e PVC Green 305m [XE004802692] 22.01.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
3115грн.    
3M 3M M4965B-B305 4P U/ UTP Cat.5e LSOH Green 305m [FQ100003372] 22.01.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
3393грн.    
  3M 3M M4965B-B305 4P U/ UTP Cat.5e LSOH Green 305m [FQ100003372] 22.01.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
3393грн.    
3M Кабель CAT 5e F/ UTP витая пара PVC 305 м FQ100003398 (VOL5EFP4305) Ёмкость 4 пары. Диаметр жилы 0, 5мм. Изоляционный материал полиэтелен диаметр 0, 95 мм, синтетическая лента, алюминиевая/ полиэстеровая лента. Материал наружной оболочки PVC. Цвет зелёны А-Техно (044)205-4015 3786грн.    
3M Кабель витая пара 3M M5001F-SB305 4P U/ UTP 6 LSOH 305 м Green (FQ100003174) , є на складі Rozetka (044)537-0222
4161грн.    
3M 3M M5001F-SB305 4P U/ UTP Cat.6 LSOH Green 305m [FQ100003174] 22.01.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
4781грн.    
  3M 3M M5001F-SB305 4P U/ UTP Cat.6 LSOH Green 305m [FQ100003174] 22.01.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
4781грн.    
3M Кабель витая пара 3M M5007B-T500 4P F/ UTP 6 LSOH 500 м Green (XE004802288) , є на складі Rozetka (044)537-0222
8228грн.    
3M 3M M5007B-T500 4P F/ UTP Cat.6 LSOH Green 500m [XE004802288] 22.01.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
9459грн.    
  3M 3M M5007B-T500 4P F/ UTP Cat.6 LSOH Green 500m [XE004802288] 22.01.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
9459грн.    

сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси  
3М Блок розеток ZPAS 0U 1076mm, 20хС13, 4xC19, вилка С20 (WZ-LZ16-60-00-000/ C20) вертикальный, однофазный 16А, 20 розеток IEC 60320 C13 + 4 розетки IEC 60320 C19, кабель питания 3 м, вилка С20 А-Техно (044)205-4015 7867грн.    

сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси APC 
APC AP5253 Кабель APC для KVM переключателя 1.8 м Кабель APC для KVM переключателя 1.8 м [AP5253] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$85    

сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси Aruba 
Aruba PC-OD-AC-P-NA Кабель Aruba Networks 5M Weatherproof Cable Assembly Plastic AC Power Int On Out AP Models PC-OD-AC-P-NA Беспроводное устройство ARUBA NETWORKS 5M Weatherproof Cable Assembly Plastic AC Power Int On Out AP Models [PC-OD-AC-P-NA] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$200    

сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси Asus 
Asus Комплект адаптеров PowerLine PL-N12 Kit , є на складі Rozetka (044)537-0222
2129грн.    

сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси Atcom 
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 0.5 м Синий (4961) , є на складі Rozetka (044)537-0222
20.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 0.5 м Серый (9159) , є на складі Rozetka (044)537-0222
20.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 1 м Синий (9160) , є на складі Rozetka (044)537-0222
22.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 2 м Синий (9161) , є на складі Rozetka (044)537-0222
32.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 2 м Серый (4963) , є на складі Rozetka (044)537-0222
32.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 3 м Синий (9162) , є на складі Rozetka (044)537-0222
32.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 3 м Серый (4718) , є на складі Rozetka (044)537-0222
42.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 5 м Синий (9163) , є на складі Rozetka (044)537-0222
60.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 5 м Серый (4719) , є на складі Rozetka (044)537-0222
60.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 7.5 м Синий (9164) , є на складі Rozetka (044)537-0222
69.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 7.5 м Серый (9165) , є на складі Rozetka (044)537-0222
69.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 10 м Синий (9166) , є на складі Rozetka (044)537-0222
78.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 10 м Серый (9167) , є на складі Rozetka (044)537-0222
78.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 15 м Синий (9168) , є на складі Rozetka (044)537-0222
124грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 15 м Серый (4965) , є на складі Rozetka (044)537-0222
124грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 20 м Синий (9170) , є на складі Rozetka (044)537-0222
150грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 20 м Серый (9169) , є на складі Rozetka (044)537-0222
150грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 25 м Синий (9172) , є на складі Rozetka (044)537-0222
175грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 25 м Серый (9171) , є на складі Rozetka (044)537-0222
175грн.    

сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси Axiom 
Axiom C7524A-AX Кабель Axiom LC-LC Fibre Channel Cable HP Compatible 2m - C7524A C7524A-AX Кабель Axiom LC-LC Fibre Channel Cable HP Compatible 2m - C7524A [C7524A-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$64    
Axiom 221691-B21-AX Кабель Axiom SC-LC Fiber Cable HP Compatible 2m - 221691-B21 221691-B21-AX Кабель Axiom SC-LC Fiber Cable HP Compatible 2m - 221691-B21 [221691-B21-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$70    
Axiom 234457-B22-AX Кабель Axiom SC 1Gb to SC 1Gb Optical Cable HP Compatible 5m - 234457-B22 234457-B22-AX Кабель Axiom SC 1Gb to SC 1Gb Optical Cable HP Compatible 5m - 234457-B22 [234457-B22-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$74    
Axiom CABGS1M-AX Кабель Axiom для Gigastack GBIC для Cisco WS-X3512-XL- 1M - CAB-GS-1M CABGS1M-AX Кабель Axiom для Gigastack GBIC для Cisco WS-X3512-XL- 1M - CAB-GS-1M [CABGS1M-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$74    
Axiom CABGS2M-AX Кабель Axiom для Gigastack GBIC для Cisco WS-X3512-XL- 2M - CAB-GS-2M CABGS2M-AX Кабель Axiom для Gigastack GBIC для Cisco WS-X3512-XL- 2M - CAB-GS-2M [CABGS2M-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$91    
Axiom 10304-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Extreme 10304) 10304-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Extreme 10304) [10304-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$93    
Axiom 221692-B22-AX Кабель Axiom LC-LC Fiber Cable HP Compatible 5m - 221692-B22 221692-B22-AX Кабель Axiom LC-LC Fiber Cable HP Compatible 5m - 221692-B22 [221692-B22-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$98    
Axiom 341176-B21-AX Кабель Axiom VHDCI-HD68 Offset Cable HP Compatible 6ft - 341176-B21 341176-B21-AX Кабель Axiom VHDCI-HD68 Offset Cable HP Compatible 6ft - 341176-B21 [341176-B21-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$98    
Axiom AJ834A-AX Кабель Axiom Multi-mode OM3 LC/ LC Fibre Channel Cable HP Compatible 1m - AJ834A AJ834A-AX Кабель Axiom Multi-mode OM3 LC/ LC Fibre Channel Cable HP Compatible 1m - AJ834A [AJ834A-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$98    
Axiom JD096C-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (HP JD096C) JD096C-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (HP JD096C) [JD096C-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$98    
Axiom XDACBL2M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 2m (Intel XDACBL2M) XDACBL2M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 2m (Intel XDACBL2M) [XDACBL2M-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$99    
Axiom 444477-B21-AX Кабель Axiom C Class 10 GbE CX4 Cable HP BladeSystem Compatible 50cm - 444477-B21 444477-B21-AX Кабель Axiom C Class 10 GbE CX4 Cable HP BladeSystem Compatible 50cm - 444477-B21 [444477-B21-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$100    
Axiom EXSFP10GDAC1-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Juniper EX-SFP-10GE-DAC-1M) EXSFP10GDAC1-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Juniper EX-SFP-10GE-DAC-1M) [EXSFP10GDAC1-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$100    
Axiom 234457-B23-AX Кабель Axiom SC 1Gb to SC 1Gb Optical Cable HP Compatible 15M - 234457-B23 234457-B23-AX Кабель Axiom SC 1Gb to SC 1Gb Optical Cable HP Compatible 15M - 234457-B23 [234457-B23-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$106    
Axiom AJ837A-AX Кабель Axiom Multi-mode OM3 LC/ LC Fibre Channel Cable HP Compatible 15m - AJ837A AJ837A-AX Кабель Axiom Multi-mode OM3 LC/ LC Fibre Channel Cable HP Compatible 15m - AJ837A [AJ837A-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$110    
Axiom 407337-B21-AX Кабель Axiom Mini-SAS to Mini-SAS Cable HP Compatible 1m - 407337-B21 407337-B21-AX Кабель Axiom Mini-SAS to Mini-SAS Cable HP Compatible 1m - 407337-B21 [407337-B21-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$111    
Axiom A3531A-AX Кабель Axiom SC-SC Fibre Channel Cable HP Compatible 16m - A3531A A3531A-AX Кабель Axiom SC-SC Fibre Channel Cable HP Compatible 16m - A3531A [A3531A-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$111    
Axiom C7525A-AX Кабель Axiom LC-LC Fibre Channel Cable HP Compatible 16m - C7525A C7525A-AX Кабель Axiom LC-LC Fibre Channel Cable HP Compatible 16m - C7525A [C7525A-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$115    
Axiom QFXSFPDAC1M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Juniper QFX-SFP-DAC-1M) QFXSFPDAC1M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Juniper QFX-SFP-DAC-1M) [QFXSFPDAC1M-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$115    
Axiom 408765-001-AX Кабель Axiom Mini-SAS to Mini-SAS Cable HP Compatible 50cm - 408765-001 408765-001-AX Кабель Axiom Mini-SAS to Mini-SAS Cable HP Compatible 50cm - 408765-001 [408765-001-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$117    
Axiom 234457-B21-AX Кабель Axiom SC 1Gb to SC 1Gb Optical Cable HP Compatible 2m - 234457-B21 234457-B21-AX Кабель Axiom SC 1Gb to SC 1Gb Optical Cable HP Compatible 2m - 234457-B21 [234457-B21-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$119    
Axiom 10305-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Extreme 10305) 10305-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Extreme 10305) [10305-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$122    
Axiom CBL10GSFPD05-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 0.5m (Force 10 CBL-10GSFP-DAC-0.5M) CBL10GSFPD05-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 0.5m (Force 10 CBL-10GSFP-DAC-0.5M) [CBL10GSFPD05-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$122    
Axiom J9281B-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (HP J9281B) J9281B-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (HP J9281B) [J9281B-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$122    
Axiom AA1403019-E6-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Avaya AA1403019-E6) AA1403019-E6-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Avaya AA1403019-E6) [AA1403019-E6-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$123    
Axiom QFXSFP10GED1-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Juniper QFX-SFP-10GE-DAC-1M) QFXSFP10GED1-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Juniper QFX-SFP-10GE-DAC-1M) [QFXSFP10GED1-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$125    
Axiom SRXSFP10GED1-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Juniper SRX-SFP-10GE-DAC-1M) SRXSFP10GED1-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Juniper SRX-SFP-10GE-DAC-1M) [SRXSFP10GED1-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$125    
Axiom 221691-B23-AX Кабель Axiom SC-LC Fiber Cable HP Compatible 15m - 221691-B23 221691-B23-AX Кабель Axiom SC-LC Fiber Cable HP Compatible 15m - 221691-B23 [221691-B23-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$127    
Axiom JD097B-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (HP JD097B) JD097B-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (HP JD097B) [JD097B-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$130    
Axiom JD097C-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (HP JD097C) JD097C-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (HP JD097C) [JD097C-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$130    
Axiom JG081B-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 5m (HP JG081B) JG081B-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 5m (HP JG081B) [JG081B-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$130    
Axiom CBL10GSFPD1M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Force 10 CBL-10GSFP-DAC-1M) CBL10GSFPD1M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Force 10 CBL-10GSFP-DAC-1M) [CBL10GSFPD1M-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$133    
Axiom 10306-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 5m (Extreme 10306) 10306-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 5m (Extreme 10306) [10306-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$139    
Axiom JD363B-AX Кабель Axiom 10GBASE-CX4 Local Connect Ethernet cable для HP 50cm - JD363B JD363B-AX Кабель Axiom 10GBASE-CX4 Local Connect Ethernet cable для HP 50cm - JD363B [JD363B-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$139    
Axiom 444477-B23-AX Кабель Axiom C Class 10 GbE CX4 Cable HP BladeSystem Compatible 3m - 444477-B23 444477-B23-AX Кабель Axiom C Class 10 GbE CX4 Cable HP BladeSystem Compatible 3m - 444477-B23 [444477-B23-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$140    
Axiom AXC76110000S-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (NetGear AXC761-10000S) AXC76110000S-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (NetGear AXC761-10000S) [AXC76110000S-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$146    
Axiom QFXSFP10GED3-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Juniper QFX-SFP-10GE-DAC-3M) QFXSFP10GED3-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Juniper QFX-SFP-10GE-DAC-3M) [QFXSFP10GED3-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$146    
Axiom SRXSFP10GED3-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Juniper SRX-SFP-10GE-DAC-3M) SRXSFP10GED3-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Juniper SRX-SFP-10GE-DAC-3M) [SRXSFP10GED3-AX] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$146    
сторінка 1 з 10                            
Швидкий перехід:           

  Всі розділи Infomincer-Ціни: А також:  
відеотехніка і фототехніка
аудіотехніка
мобільний зв'язок
побутова техніка
кліматична техніка
охоронні системи
комп'ютери і комплектуючі
ноутбуки, планшети, флеш-пам'ять
сервери, мережі, комунікації
софт і мультимедіа
оргтехніка, телефонія
все для торгівлі, проектори
дім, дача, будова і ремонт
здоров'я, спорт, туризм
автотехніка і мототехніка
послуги
наші послуги
наши услуги
рейтинг моделей
розширений пошук
каталог фірм
прайси фірм
барахолка
особистий кабінет фірми
bigmir)net TOP 100
Сервер відкрито 07.12.2000. © Infomincer.Net!
Контакт з адміністрацією сайту: info@infomincer.net
Всю відповідальність за достовірність інформації, що публікується на сайті, несуть постачальники інформації!