весь ринок
техніки широкого вжитку
http://i-m.com.ua
We would like to recommend...
   

Infomincer.Ціни » комп'ютери і комплектуючі » комплектуючі - кабелі, інтерфейси (ціни в Україні)

мобільна версія 
Як вибрати?
Всі рубрики
Відеотехніка і фототехніка
Аудіотехніка
Мобільний зв'язок
Побутова техніка
Кліматична техніка
Охоронні системи
Комп'ютери і комплектуючі
комп'ютери
Apple-PC
опції, приналежності
баребоне системи
промислові комп'ютери
опції, приналежності
сервери
опції, приналежності
спец-сервери
меблі
опції, приналежності
процесори
вентилятори (кулери)
опції, приналежності
материнські плати
опції, приналежності
послуги, сервіс
пам'ять
контролери
RAID-контроллери
USB-контроллери
корпуси
опції, приналежності
блоки живлення
перемикачі (1 консоль для N машин)
опції, приналежності
комплектуючі - кабелі, інтерфейси
комплектуючі - інше
вінчестери
опції, приналежності
DVD-R/RW
опції, приналежності
диски, картриджі
CDRW
диски, картриджі
DVD-ROM
диски, картриджі
диски, картриджі
RAID-масиви
FDD (флоппі)
Zip
стрімери
опції, приналежності
диски, картриджі
Blue Ray
диски, картриджі
LCD-монітори
опції, приналежності
відеокарти
TV-тюнери
веб-камери, обладнання для відеоконференцій
ввід-вивід відео
колонки для комп'ютера
опції, приналежності
звукові карти
MIDI-клавіатури, контролери
лазерні принтери
опції, приналежності
картриджі, розхідники
струменеві принтери
опції, приналежності
картриджі, розхідники
картриджі, розхідники
картриджі, розхідники
матричні принтери
картриджі, розхідники
плоттери
опції, приналежності
картриджі, розхідники
сканери
опції, приналежності
клавіатури
для ноутбуків
опції, приналежності
миші
для ноутбуків
опції, приналежності
дігітайзери
опції, приналежності
джойстики
ігрові рулі
віртуальна реальність, 3D окуляри
пристрої управління - інше
UPS
опції, приналежності
фільтри, стабілізатори
чистячі засоби
Ноутбуки, планшети, флеш-пам'ять, аксесуари
Сервери, мережі, комунікації
Софт і мультимедіа
Оргтехніка, телефонія
Торгове та проекційне обладнання
Все для дому, дачі, будови та ремонту
Здоров'я, спорт, туризм, відпочинок
Автотехніка і мототехніка
Послуги
Параметри вибору
Ціна:
від  до     
Виробник:
Cablexpert  (313)
TrippLite  (220)
PowerPlant  (208)
Mellanox  (122)
Atcom  (72)
HP  (71)
Gembird  (68)
Extradigital  (67)
Viewcon  (62)
Digitus  (50)
Розширений пошук »»»
Топ-5 моделей
Рейтинг моделі RB3011UiAS-RM (нема відгуків)   MikroTik RB3011UiAS-RM
MikroTik RB3011UiAS-RM Ціна: 186.85$



відгуки (0)
Будь-ласка, виберіть марку для швидкої навігації: 2E ·  · 4MAX · 4U · A-Data · ACME · AC · AOC · Acer · Adaptec · AddOn · Anker · Apple · Assmann · Atcom · Axiom · B1 · Baseus · Belkin · Cableexpert · Cablexpert · Charmount · Cisco · D-Link · DC · Defender · Dell · Dengos · Digitus · Digi · Dynamode · Edimax · Energenie · EvroMedia · Extradigital · Gembird · Gemix · Giga-Byte · GlobalSat · Grand-X · HPE · HP · Hama · Hoco · Huawei · Incase · Incipio · Intel · Intracom · Juniper · Just · Lapara · Lightning · LsiLogic · M1 · ME · MS · Manhattan · Maxxter · Maxxtro · Mellanox · Micro · Mini · Mmm · Molex · Monster · Nillkin · OK-Net · PRO · Patron · Philips · PortCase · PowerPlant · Power · Prolink · Prologix · QLogic · RCA · Rainbow · Real-El · Ritar · Roline · SIIG · ST Lab · Shuttle · Slim · Speed · Supermicro · Sven · TP-Link · TrippLite · UbiQuiti · Ultra · Verbatim · Viewcon · Vinga · Volkswagen · Xiaomi · Zyxel · d · різне ·
Всі ціни Барахолка Продавці   сторінка 1 з 21                  

Відсортовано:  по виробнику  по ціні (min->max)  по ціні (max->min)

комплектуючі - кабелі, інтерфейси 2E  Роздрібна цінаГуртова ціна
2E Кабель 2E USB 2.0 (AM/ AF) 1.8м, Black (2E-W-3168) [2E-W-3168] NKT 303-9230 Дзвоніть!      
2E Кабель 2E 3.5мм-2xRCA, 1м Тип подключения Кабель, Тип вход Jack 3.5mm, Тип выход 2 x RCA, Длина кабеля, м 1, Цвет Черный, Гарантия, мес. 12, Штрихкод 680051627489 А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
2E Разветвитель 2E Adapter 3.5 мм jack x2, Black Тип подключения Разветвитель, Тип вход MiniJack x2 (Мама), Тип выход MiniJack (Папа), Длина кабеля, м 0,15, Цвет Black, Гарантия, мес. 12, Штрихкод 708744071569 А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
2E Кабель 2E 3.5мм-2xRCA, 1.8м Тип подключения Кабель, Тип вход Jack 3.5mm, Тип выход RCAx2 (Папа), Длина кабеля, м 1,8, Цвет Черный, Гарантия, мес. 12, Штрихкод 680051627496 А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
2E Кабель SVGA 2E (M/ M) 15Pin, Molding Type, 1.8m Тип подключения Кабель, Тип вход VGA (Папа), Тип выход VGA (Папа), Длина кабеля, м 1.8, Цвет Black, Гарантия, мес. 12, Штрихкод 708744071545 А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
2E Кабель 2E 3RCA Plug -3RCA Plug, Al, 1.8m Тип подключения Кабель, Тип вход RCAx3 (Папа), Тип выход RCAx3 (Папа), Длина кабеля, м 1.8, Цвет Черный, Гарантия, мес. 12, Штрихкод 708744071705 А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
2E Кабель HDMI 2Е (AM/ AM) V2.0, Molding Type, black 2m Тип подключения Кабель, Тип вход HDMI, Тип выход HDMI, Длина кабеля, м 2, Цвет Black, Гарантия, мес. 12, Штрихкод 708744071415 А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
2E Кабель 2E MiniJack 3.5мм (M/ M) right angle, Coiled 1.8m, Black Тип подключения Кабель, Тип вход MiniJack (Мама), Тип выход MiniJack (Мама), Длина кабеля, м 1.8, Цвет Black, Гарантия, мес. 12, Штрихкод 708744071576 А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
2E Кабель 2E 1RCA Plug -1RCA Plug, Al, 1.8m Тип подключения Кабель, Тип вход RCA, Тип выход RCA, Длина кабеля, м 1.8, Цвет Black, Гарантия, мес. 12, Штрихкод 708744071682 А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
2E Кабель 2E HDMI to DVI 24+1, Molding Type, 1.8m, Black Тип подключения Кабель, Тип вход HDMI, Тип выход DVI-D, Длина кабеля, м 1.8, Цвет Black, Гарантия, мес. 12, Штрихкод 708744071552 А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
  2E Кабель мультимедийный HDMI to HDMI 5.0m 2E (2EW-1109-5M) Длина 5 м, Тип Выход HDMI, Тип Вход HDMI, Версия HDMI v. 2.0, Тип кабель, Особенности позолоченный коннектор, 3D, 18 Gbit/ s А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
  2E Кабель мультимедийный HDMI to HDMI 2.0m 2E (2EW-1359-2m) Длина 2 м, Тип Выход HDMI, Тип Вход HDMI, Версия HDMI v. 1.4, Тип кабель, Особенности позолоченный коннектор, поворотный коннектор, 3D А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
  2E Кабель мультимедийный HDMI to HDMI 2.0m 2E (2EW-1119-2m) Длина 2 м, Тип Выход HDMI, Тип Вход HDMI, Версия HDMI v. 2.0, Тип кабель, Особенности позолоченный коннектор, 3D, 18 Gbit/ s А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
  2E Кабель мультимедийный HDMI to HDMI 2.0m 2E (2E-W9668BL-2M) Длина 2 м, Тип Выход HDMI, Тип Вход HDMI, Версия HDMI v. 2.0, Тип кабель, Особенности позолоченный коннектор, 18 Gbit/ s А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
  2E Кабель мультимедийный HDMI to HDMI 1.0m 2E (2E-W9668BL-1M) Длина 1 м, Тип Выход HDMI, Тип Вход HDMI, Версия HDMI v. 2.0, Тип кабель, Особенности позолоченный коннектор, 18 Gbit/ s А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
2E Переходник 2E Type-C to USB3.0 + Gigabit + HDMI + USB Type C 0.15m (2EW-2532) Разъем 2 USB Тип C, USB, RJ45, HDMI, Разъем 1 USB Тип C, Назначение для планшета, для компьютера, Тип мультимедийный А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
2E Кабель 2E HDMI 2.0 Gen2 Ultra Slim cable, black ,1 м (2E-W9668BL-1M) [2E-W9668BL-1M] NKT 303-9230 Дзвоніть!      
2E Кабель 2E HDMI 2.0 Gen2 Ultra Slim cable, gold ,1 м (2E-W9668G-1M) [2E-W9668G-1M] NKT 303-9230 Дзвоніть!      
2E Кабель 2E HDMI 2.0 Gen2 Ultra Slim cable, black ,2 м (2E-W9668BL-2M) [2E-W9668BL-2M] NKT 303-9230 Дзвоніть!      
2E Кабель 2Е Type-C to HDMI (M), 1.8м (2E-W1706) [2E-W1706] NKT 303-9230 Дзвоніть!      
2E Кабель 2Е Mini DisplayPort-DisplayPort, (AM/ AM), 2 м (2E-W1704) [2E-W1704] NKT 303-9230 Дзвоніть!      

комплектуючі - кабелі, інтерфейси  
Электродом (057)732-2975 
Кабель Vga-Vga (2 ferite, DE-15Hd), черный з синим 7 790 , є на складі, ціна Дзвоніть!/
Кабель Vga-Vga (2 ferite, DE-15Hd), черный з синим 7 790 , є на складі
Электродом (057)732-2975
Дзвоніть!      
  3М Кабель VGA HD15M/ HD15F, 3 м, Gembird {CC-PPVGAX-10} (подовжувач VGA, з 2 феритами) , є на складі Дефіс (032)297-5590
Дзвоніть!      

комплектуючі - кабелі, інтерфейси 4MAX 
  4MAX Кабель IEEE-1394 6/ 4 MAXXTRO (FW 64-6 1.8 m) , є на складі Дефіс (032)297-5590
Дзвоніть!      

комплектуючі - кабелі, інтерфейси 4U 
  4U Автомобільний зарядний USB пристрій InnoAX CHCAR4U01 {CH-CAR-4P} ( 4 x USB, output 5V/ 4.6A) гарантія: 3 міс. Дефіс (032)297-5590
Дзвоніть!      

комплектуючі - кабелі, інтерфейси A-Data 
A-Data Переходник ADATA USB-C to VGA adapter (ACVGAPL-ADP-CWH) Разъем 2 VGA, Разъем 1 USB Тип C, Назначение для компьютера, для ноутбука, Тип мультимедийный А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      

комплектуючі - кабелі, інтерфейси ACME 
ACME Кабель ACME CB03-2 Lightning to USB cable (4770070877692) [4770070877692] NKT 303-9230 Дзвоніть!      
ACME Кабель ACME CB01 Standard micro USB cable (4770070875506) [4770070875506] NKT 303-9230 Дзвоніть!      

комплектуючі - кабелі, інтерфейси AC 
AC Cablexpert -6-001-100M [AC-6-001-100M] , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
Дзвоніть!      
AC Cablexpert AC-6-002-100M [AC-6-002-100M] , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
Дзвоніть!      
  AC Cablexpert -6-001-100M [AC-6-001-100M] , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
Дзвоніть!      
  AC Cablexpert AC-6-002-100M [AC-6-002-100M] , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
Дзвоніть!      

комплектуючі - кабелі, інтерфейси AOC 
AOC Кабель мультимедийный HDMI to HDMI 80m AOC V2.0 Cablexpert (CCBP-HDMI-AOC-80M) тип Вход - HDMI, тип Выход - HDMI, длина - 80 м, Версия HDMI - v. 2.0 А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
AOC Кабель мультимедийный HDMI to HDMI 50m AOC V2.0 Cablexpert (CCBP-HDMI-AOC-50M) тип Вход - HDMI, тип Выход - HDMI, длина - 50 м, Версия HDMI - v. 2.0 А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
AOC Кабель мультимедийный HDMI to HDMI 30m AOC V2.0 Cablexpert (CCBP-HDMI-AOC-30M) тип Вход - HDMI, тип Выход - HDMI, длина - 30 м, Версия HDMI - v. 2.0 А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      

комплектуючі - кабелі, інтерфейси Acer 
Acer NP.CAB1A.013 Кабель Acer Type-C (M) to USB 3.0 (F) Кабель Acer Type-C (M) to USB 3.0 (F) ACB650 [NP.CAB1A.013] NKT 303-9230 Дзвоніть!      

комплектуючі - кабелі, інтерфейси Adaptec 
Adaptec 2247000-R Кабель Adaptec ACK-INT-mSASx4-to-4SATA-SB-0.5M 50см., SFF8087 -to- 4xSATA +SideBand(SFF8448) 2247000-R Кабель Adaptec ACK-INT-mSASx4-to-4SATA-SB-0.5M 50см., SFF8087 -to- 4xSATA +SideBand(SFF8448) [2247000-R] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
Adaptec 2280000-R Кабель Adaptec ACK-I-RA-HDMSAS-4SATA-SB-0.8M Кабель Adaptec ACK-I-RA-HDMSAS-4SATA-SB-0.8M Adaptec PMC Internal 2280000-R, right-angle mini-SAS HD x4 to four x1 SATA fan-out cable with SFF-8448 sideband, Retail, 2280000-R [2280000-R] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
Adaptec 2280100-R Кабель Adaptec ACK-I-HDMSAS-4SAS-SB-0.8M Кабель Adaptec ACK-I-HDMSAS-4SAS-SB-0.8M Adaptec PMC 2280100-R, Internal mini-SAS HD x4 to four x1 SAS fan-out cable with SFF-8448 sideband, Retail [2280100-R] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      

комплектуючі - кабелі, інтерфейси AddOn 
AddOn 487654-001-AO Кабель AddOn (HP 487654-001) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 1m) Кабель AddOn (HP 487654-001) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 1m) [487654-001-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn 487657-001-AO Кабель AddOn (HP 487657-001) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 3m) Кабель AddOn (HP 487657-001) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 3m) [487657-001-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn 487660-001-AO Кабель AddOn (HP 487660-001) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 7m) Кабель AddOn (HP 487660-001) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 7m) [487660-001-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10G-ADAC10M-AO Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Active Twinax, 10m) Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Active Twinax, 10m) [SFP-10G-ADAC10M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10G-ADAC1M-AO Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Active Twinax, 1m) Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Active Twinax, 1m) [SFP-10G-ADAC1M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10G-ADAC2M-AO Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Active Twinax, 2m) Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Active Twinax, 2m) [SFP-10G-ADAC2M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10G-ADAC3M-AO Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Active Twinax, 3m) Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Active Twinax, 3m) [SFP-10G-ADAC3M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10G-ADAC5M-AO Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Active Twinax, 5m) Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Active Twinax, 5m) [SFP-10G-ADAC5M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10G-ADAC7M-AO Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Active Twinax, 7m) Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Active Twinax, 7m) [SFP-10G-ADAC7M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10GB-AOC10M-AO Кабель AddOn 10GBase-AOC SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (850nm, MMF, 10m) Кабель AddOn 10GBase-AOC SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (850nm, MMF, 10m) [SFP-10GB-AOC10M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10GB-AOC2M-AO Кабель AddOn 10GBase-AOC SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (850nm, MMF, 2m) Кабель AddOn 10GBase-AOC SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (850nm, MMF, 2m) [SFP-10GB-AOC2M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10GB-AOC3M-AO Кабель AddOn 10GBase-AOC SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (850nm, MMF, 3m) Кабель AddOn 10GBase-AOC SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (850nm, MMF, 3m) [SFP-10GB-AOC3M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10GB-AOC4M-AO Кабель AddOn 10GBase-AOC SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (850nm, MMF, 4m) Кабель AddOn 10GBase-AOC SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (850nm, MMF, 4m) [SFP-10GB-AOC4M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10GB-AOC5M-AO Кабель AddOn 10GBase-AOC SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (850nm, MMF, 5m) Кабель AddOn 10GBase-AOC SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (850nm, MMF, 5m) [SFP-10GB-AOC5M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10GB-AOC7M-AO Кабель AddOn 10GBase-AOC SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (850nm, MMF, 7m) Кабель AddOn 10GBase-AOC SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (850nm, MMF, 7m) [SFP-10GB-AOC7M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10GE-DAC-1M-AO Кабель AddOn (Juniper Networks SFP-10GE-DAC-1M) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 1m) Кабель AddOn (Juniper Networks SFP-10GE-DAC-1M) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 1m) [SFP-10GE-DAC-1M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10GE-DAC-2M-AO Кабель AddOn (Juniper Networks SFP-10GE-DAC-2M) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 2m) Кабель AddOn (Juniper Networks SFP-10GE-DAC-2M) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 2m) [SFP-10GE-DAC-2M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10GE-DAC-3M-AO Кабель AddOn (Juniper Networks SFP-10GE-DAC-3M) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 3m) Кабель AddOn (Juniper Networks SFP-10GE-DAC-3M) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 3m) [SFP-10GE-DAC-3M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10GE-DAC-5M-AO Кабель AddOn (Juniper Networks SFP-10GE-DAC-5M) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 5m) Кабель AddOn (Juniper Networks SFP-10GE-DAC-5M) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 5m) [SFP-10GE-DAC-5M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10GE-DAC-7M-AO Кабель AddOn (Juniper Networks SFP-10GE-DAC-7M) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 7m) Кабель AddOn (Juniper Networks SFP-10GE-DAC-7M) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 7m) [SFP-10GE-DAC-7M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10G-PDAC1M-AO Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 1m) Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 1m) [SFP-10G-PDAC1M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10G-PDAC2M-AO Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 2m) Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 2m) [SFP-10G-PDAC2M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10G-PDAC3M-AO Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 3m) Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 3m) [SFP-10G-PDAC3M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10G-PDAC4M-AO Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 4m) Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 4m) [SFP-10G-PDAC4M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10G-PDAC5M-AO Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 5m) Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 5m) [SFP-10G-PDAC5M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-10G-PDAC7M-AO Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 7m) Кабель AddOn 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 7m) [SFP-10G-PDAC7M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn PAN-SFP-PLUSCU1MAO Кабель AddOn (Palo Alto Networks PAN-SFP-PLUS-CU-1M) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 1m) Кабель AddOn (Palo Alto Networks PAN-SFP-PLUS-CU-1M) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twin [PAN-SFP-PLUSCU1MAO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn 01-SSC-9788-AO Кабель AddOn (Sonicwall 01-SSC-9788) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 3m) Кабель AddOn (Sonicwall 01-SSC-9788) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 3m) [01-SSC-9788-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn MFS4R12CB-003-AO Кабель AddOn (Mellanox MC2206310-003) 40GBase-AOC QSFP+ to QSFP+ Direct Attach Cable (850nm, MMF, 3m) Кабель AddOn (Mellanox MC2206310-003) 40GBase-AOC QSFP+ to QSFP+ Direct Attach Cable (850nm, MMF, 3m) [MFS4R12CB-003-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn JD097C-AO Кабель ADDON (HP JD097C) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 3m) Кабель медный прямого подключения ADDON (HP JD097C) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 3m) [JD097C-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn PAN-SFP-PLUSCU5MAO Кабель AddOn (Palo Alto Networks PAN-SFP-PLUS-CU-5M) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 5m) Кабель AddOn (Palo Alto Networks PAN-SFP-PLUS-CU-5M) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twin [PAN-SFP-PLUSCU5MAO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn PAN-SFP-PLUSCU3MAO Кабель AddOn (Palo Alto Networks PAN-SFP-PLUS-CU-3M) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 3m) Кабель AddOn (Palo Alto Networks PAN-SFP-PLUS-CU-3M) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twin [PAN-SFP-PLUSCU3MAO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn 01-SSC-9787-AO Кабель AddOn (Sonicwall 01-SSC-9787) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 1m) Кабель AddOn (Sonicwall 01-SSC-9787) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 1m) [01-SSC-9787-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn SFP-H10GB-ACU5M-AO Кабель AddOn (Cisco SFP-H10GB-ACU5M) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Active Twinax, 5m) Кабель AddOn (Cisco SFP-H10GB-ACU5M) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Active Twinax, 5m) [SFP-H10GB-ACU5M-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn MFS4R12CB-015-AO Кабель AddOn (Mellanox MFS4R12CB-015) 40GBase-AOC QSFP+ to QSFP+ Direct Attach Cable (850nm, MMF, 15m) Кабель AddOn (Mellanox MFS4R12CB-015) 40GBase-AOC QSFP+ to QSFP+ Direct Attach Cable (850nm, MMF, 15m) [MFS4R12CB-015-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn 537965-001-AO Кабель AddOn (HP 537965-001) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 5m) Кабель AddOn (HP 537965-001) 10GBase-CU SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable (Passive Twinax, 5m) [537965-001-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      
AddOn MFS4R12CB-010-AO Кабель AddOn (Mellanox MFS4R12CB-010) 40GBase-AOC QSFP+ to QSFP+ Direct Attach Cable (850nm, MMF, 10m) Кабель AddOn (Mellanox MFS4R12CB-010) 40GBase-AOC QSFP+ to QSFP+ Direct Attach Cable (850nm, MMF, 10m) [MFS4R12CB-010-AO] 1server.com.ua (044)537-0326
Дзвоніть!      

комплектуючі - кабелі, інтерфейси Anker 
Anker Кабель ANKER Powerline Micro USB - 1.8m V3 red (A8143H91) Skymarket.ua: (044)507-1719
Дзвоніть!      
Anker Кабель ANKER Powerline+ Lightning - 1.8м V3 red (A8112H91) Skymarket.ua: (044)507-1719
Дзвоніть!      

комплектуючі - кабелі, інтерфейси Apple 
Apple Кабель Incase Flat для Apple 3м Charcoal (EC20146) [EC20146] NKT 303-9230 Дзвоніть!      
Apple Кабель USB-C Charge Cable (2m), Model A1739 (MLL82ZM/ A) [MLL82ZM/A] NKT 303-9230 Дзвоніть!      
Apple Кабель 2Е HDMI 2.0 (AM/ AM) Molding Type, black, 5m (2EW-1002-5m) Кабель 2Е HDMI 2.0 (AM/ AM) Molding Type, black, 5m (2EW-1002-5m)  для подключения портативных мультимедийных устройств. HDMI используется для подключения Blue-Ray Player, 3D Tele А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
Apple Адаптер Apple USB-C to USB Adapter (MJ1M2ZM/ A) [MJ1M2ZM/A] NKT 303-9230 Дзвоніть!      
Apple Переходник Apple Thunderbolt 3 (USB-C) to Thunderbolt 2 (MMEL2ZM/ A) Разъем 2 Thunderbolt 2, Разъем 1 USB Тип C, Назначение для компьютера, для ноутбука, Тип для передачи данных А-Техно (044)205-4015 Дзвоніть!      
Apple Кабель Apple Lightning to USB 2.0 (1m, for iPod/ iPhone) (MD818ZM/ A) [MD818ZM/A] NKT 303-9230 Дзвоніть!      
Apple Кабель Lightning to USB 2.0 (2m, for iPod/ iPhone) (MD819ZM/ A) [MD819ZM/A] NKT 303-9230 Дзвоніть!      
Apple Адаптер Lightning to VGA (MD825ZM/ A) [MD825ZM/A] NKT 303-9230 Дзвоніть!      
Apple Кабель Apple Lightning to USB 2.0 (0.5 m, for iPod/ iPhone) (ME291ZM/ A) [ME291ZM/A] NKT 303-9230 Дзвоніть!      
Apple Lightning to USB Cable (1 m) (MQUE2ZM/ A) [MQUE2ZM/A] NKT 303-9230 Дзвоніть!      
Apple Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter, Model A1749 (MMX62ZM/ A) [MMX62ZM/A] NKT 303-9230 Дзвоніть!      
Apple Apple Watch Magnetic Charging Cable (2m) (MU9H2ZM/ A) [MU9H2ZM/A] NKT 303-9230 Дзвоніть!      
Apple Адаптер Apple USB to Ethernet for MaсBook Air (MC704ZM/ A) [MC704ZM/A] NKT 303-9230 Дзвоніть!      
сторінка 1 з 21                            
Швидкий перехід:           

  Всі розділи Infomincer-Ціни: А також:  
відеотехніка і фототехніка
аудіотехніка
мобільний зв'язок
побутова техніка
кліматична техніка
охоронні системи
комп'ютери і комплектуючі
ноутбуки, планшети, флеш-пам'ять
сервери, мережі, комунікації
софт і мультимедіа
оргтехніка, телефонія
все для торгівлі, проектори
дім, дача, будова і ремонт
здоров'я, спорт, туризм
автотехніка і мототехніка
послуги
наші послуги
наши услуги
рейтинг моделей
розширений пошук
каталог фірм
прайси фірм
барахолка
особистий кабінет фірми
bigmir)net TOP 100
Сервер відкрито 07.12.2000. © Infomincer.Net!
Контакт з адміністрацією сайту: info@infomincer.net
Всю відповідальність за достовірність інформації, що публікується на сайті, несуть постачальники інформації!