весь ринок
техніки широкого вжитку
http://i-m.com.ua
We would like to recommend...
   

Infomincer.Ціни » сервери, мережі, комунікації » мережеве пасивне (ціни в Україні)

мобільна версія 
Як вибрати?
Всі рубрики
Відеотехніка і фототехніка
Аудіотехніка
Мобільний зв'язок
Побутова техніка
Кліматична техніка
Охоронні системи
Комп'ютери і комплектуючі
Ноутбуки, планшети, флеш-пам'ять, аксесуари
Сервери, мережі, комунікації
мережеві адаптери
комутатори
опції, приналежності
маршрутизатори
опції, приналежності
принт-сервери
зовнішні модеми
внутрішні модеми
DSL-обладнання
опції, приналежності
RAS, rack-mount
концентратори
мереж.безпека
інструмент
трансівери
конвертери
мережеве пасивне
мережевий кабель (мідь)
мережевий кабель (оптика)
монтажні шкафи
розетки, конектори
патч-панелі, заглушки, кутки
сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси
сервери, модеми, мережеве обладнання - інше
точки доступу (Wi-Fi)
опції, приналежності
бездротові адаптери (Wi-Fi)
опції, приналежності
BlueTooth-адаптери
Софт і мультимедіа
Оргтехніка, телефонія
Торгове та проекційне обладнання
Все для дому, дачі, будови та ремонту
Здоров'я, спорт, туризм, відпочинок
Автотехніка і мототехніка
Послуги
Параметри вибору
Ціна:
дешевше за 10$  (425)
10$-50$  (434)
50$-100$  (362)
100$-170$  (376)
170$-340$  (393)
понад 340$  (386)
від  до     
Виробник:
AddOn  (1513)
Digitus  (136)
Moxa  (69)
Gembird  (50)
Audioquest  (45)
Cisco  (43)
3M  (35)
Molex  (35)
HP  (22)
PS Audio  (17)
Розширений пошук »»»
Топ-5 моделей
Рейтинг моделі GT CFE (нема відгуків)   GT GT CFE
GT GT CFE Ціна: 55.00$



відгуки (0)
Рейтинг моделі BS2515 (нема відгуків)   Phantom BS2515
Phantom BS2515 Ціна: 46.73$



відгуки (0)
Рейтинг моделі CM1053 (нема відгуків)   Globex CM1053
Globex CM1053 Ціна: 30.69$



відгуки (0)
Рейтинг моделі PS-418-02 (нема відгуків)   Baxster PS-418-02
Baxster PS-418-02 Ціна: 15.35$



відгуки (0)
Рейтинг моделі 818/302L (нема відгуків)   ParkCity 818/302L
ParkCity 818/302L Ціна: 117.09$



відгуки (0)
Будь-ласка, виберіть марку для швидкої навігації: 3M ·  · Accustic Arts · Acer · AddOn · Allied Telesis · Apple · Asus · Atcom · Atlas · Audioquest · Belkin · Cablexpert · Chenbro Micom · Cisco · D-Link · Dell · Diamond · Digitus · Ednet · Extradigital · Fender · Gembird · Gemix · HP · IBM · Intellinet · Intel · Kodak · Konica Minolta · Lautsenn · Lenovo · LogicPower · M1 · Magic · Manhattan · Marshall · Maxxtro · Mini · Miotex · Molex · Monster · Moxa · Mystery · Nano · Neotech · Nets · Nikon · Nordost · OK-Net · Olympus · Omega · PS Audio · Patron · PortCase · PowerPlant · ProTech · Prolink · Promate · Samsung · Sony · Soundking · Sprint · Stagg · Startech · Supra · Sven · TP-Link · TechLink · Toshiba · TrippLite · UbiQuiti · Ultralink · Ultra · Viewcon · Vincent · різне ·
Всі ціни Барахолка Продавці   сторінка 1 з 25                  

Відсортовано:  по виробнику  по ціні (min->max)  по ціні (max->min)

мережеве пасивне 3M  Роздрібна цінаГуртова ціна
АУДИО ВИДЕО МИР (044)227-1597 
3M USB кабель TTAF USB 2.0 cable A-B 3m Кабель USB 2.0 A-B с 24К позолоченными разъемами. Длина: 3 м , ціна 689грн.
3M micro USB кабель CCP-mUSB2-AMBM-0.3M, USB 2.0 A-вилка/ Micro B-вилка, 0.3 м (CCP-mUSB2-AMBM-0.3M) [CCP-mUSB2-AMBM-0.3M] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 37.23грн.    
3M Термоусаживаемая гильза 45мм,1 шт 2170-S24/ 46 XS003826566 (2170-S2445) [2170-S2445] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 43.00грн.    
3M Фиксатор кассет, упаковка 100 шт DE620002811 (03-756-00500) [03-756-00500] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 43.00грн.    
3M Кабель 3M FO(OS2) 8 волокон 9/ 125 внеш/ внут монтаж 1м. DE010011034 (VOL-IOGL98) [VOL-IOGL98] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 50.00грн.    
3M Кабель 3M FO(OS2) 12 волокон 9/ 125 внеш/ внут монтаж 1м. DE010010366 (VOL-IOGL912) [VOL-IOGL912] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 53.00грн.    
3M Крышка для сплайс-кассеты DE620006531 (29025-50331) [29025-50331] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 71.00грн.    
3M Адаптер LC/ LC Duplex керам.cердечник multimod DE010017395 (6613-E) [3M 6613-E] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 83.00грн.    
3M Пигтейл 3M LC/ UPC симплекс OS1 9/ 125, 2м,1 шт. DE010018104 (ADVOO-AU0002) [ADVOO-AU0002] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 95.00грн.    
3M NPC коннектор, SC/ UPC многомод. для 250/ 900 микрон 80611326242 (6800-50/ LOMMF) [6800-50/LOMMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 104грн.    
3M Держатель 3М для оптических соед. Fiberlok DE010012784 (2529-H) [3M 2529-H] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 131грн.    
3M NPC коннектор, LC/ UPC многомод. для 250/ 900 микрон 80611327745 (6830-50/ LOMMF) [6830-50/LOMMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 131грн.    
3M NPC коннектор, SC/ UPC одномод. для 250/ 900 микрон 80611326226 (8800) [3M 8800] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 139грн.    
3M NPC коннектор, LC/ UPC одномод. для 250/ 900 микрон 80611327760 (8830) [3M 8830] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 160грн.    
  3M Соединитель оптический Fibrlok (250x900) 80610755896 (2529) [3M 2529] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 209грн.    
3M Настенная розетка 3М FTTH 8686 (8686) [3M 8686] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 230грн.    
3M Оптический патчкорд 3M SC/ UPC-SC/ UPC,9/ 125, OS1, duplex,1m DE010019037 (ADADA-BW0001) [ADADA-BW0001] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 243грн.    
3M Оптический патч-корд 3M SC/ UPC-SC/ UPC 9/ 125 OS1 duplex 1 м (ADADA-BW0001) Оптоволоконный дуплeксный кабeль, длиной 1 метр с разъемом SC-SC , є на складі Rozetka (044)537-0222
244грн.    
3M Оптический патчкорд 3M LC/ UPC-LC/ UPC,9/ 125, OS1, duplex,1m DE010018963 (ADVDV-BW0001) [ADVDV-BW0001] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 286грн.    
3M Оптический патч-корд 3M SC/ UPC-SC/ UPC 50/ 125 OM3 duplex 3 м (BDBDB-CB0003) Оптоволоконный дуплeксный кабeль, длиной 3 метра с разъемом SC-SC , є на складі Rozetka (044)537-0222
332грн.    
3M Оптический патчкорд 3M SC/ UPC-SC/ UPC,9/ 125, OS1, duplex,2m DE010019045 (ADADA-BW0002) [ADADA-BW0002] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 355грн.    
3M Оптический патчкорд 3M LC/ UPC-LC/ UPC,9/ 125, OS1, duplex,5m DE010018997 (ADVDV-BW0005) [ADVDV-BW0005] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 358грн.    
3M Оптический патчкорд 3M LC/ UPC-LC/ UPC,9/ 125, OS1, duplex,3m DE010018989 (ADVDV-BW0003) [ADVDV-BW0003] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 364грн.    
3M Оптический патчкорд 3M SC/ UPC-SC/ UPC,9/ 125, OS1, duplex,3m DE010019052 (ADADA-BW0003) [ADADA-BW0003] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 392грн.    
3M Модульная патч-панель 19" 1U 24 порта глуб.100 mm алюм. черная FQ100068813 (VOLPPCBF24K) [VOLPPCBF24K] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 561грн.    
3M Оптический патчкорд 3M LC/ UPC-LC/ UPC,50/ 125, OM3, duplex,1 m DE010017767 (BDUDU-CB0001) [BDUDU-CB0001] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 621грн.    
3M USB кабель TTAF USB 2.0 cable A-B 3m Кабель USB 2.0 A-B с 24К позолоченными разъемами. Длина: 3 м АУДИО ВИДЕО МИР (044)227-1597
689грн.    
3M Модульная патч-панель 19" 2U 48 порта глуб.118 мм алюм.черная FQ100068839 (VOLPPCBF48K) [VOLPPCBF48K] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 744грн.    
3M Оптическая панель 3M 19" 24 порта SC simplex или LC duplex 1U DE010016561 (SPP3-E-2CS) [SPP3-E-2CS] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 1150грн.    
3M Оптическая панель 19" 24 порта SC duplex 1U DE010016546 (SPP3-E-2CD) [SPP3-E-2CD] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 1640грн.    
  3M Кабель 3M M4963B-SB305 4P U/ UTP Cat.5e PVC Green 305m 6018 VOL-5EUP4-305 (XE004802692) [XE004802692] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 3061грн.    
  3M Кабель 3M M4965B-B305 4P U/ UTP Cat.5e LSOH Green 305m 6018 VOL-5EUL4-305 (FQ100003372) [FQ100003372] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 3308грн.    
  3M Кабель 3M M4967E-SB305 4P F/ UTP Cat.5e PVC Green 305m 6018 VOL-5EFP4-305 (FQ100003398) [FQ100003398] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 3733грн.    
3M Кабель 3M CAT 5e U/ UTP витая пара PVC 305 м DE010024318 (VOL5EUP4305) [VOL5EUP4305] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 4124грн.    
  3M Кабель 3M M5001F-SB305 4P U/ UTP Cat.6 LSOH Green 305m 6018 VOL-6UL4-305 (FQ100003174) [FQ100003174] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 4371грн.    
  3M Кабель 3M M5007B-T500 4P F/ UTP Cat.6 LSOH Green 500m 6018 VOL-6FL4-500 (XE004802288) [XE004802288] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 8544грн.    

мережеве пасивне  
3М Оптический кабель TTAF Toslink 3м Оптоволоконный кабель Toslink с металлическими разъемами. Длина: 3,0 метра АУДИО ВИДЕО МИР (044)227-1597
875грн.    

мережеве пасивне Accustic Arts 
Accustic Arts Сетевой кабель Accustic Arts POWER CORD BRONZE Сетевой кабель Accustic Arts POWER CORD BRONZE. Shilded Power Cord 3 x 1,5 qmm. Длинна: 2 м АУДИО ВИДЕО МИР (044)227-1597
6200грн.    
Accustic Arts Сетевой кабель Accustic Arts POWER CORD SILVER Сетевой кабель Accustic Arts POWER CORD SILVER. WATTGATE, Shilded Power Cord, 3 x 4 qmm. Длинна: 2 м АУДИО ВИДЕО МИР (044)227-1597
10850грн.    

мережеве пасивне Acer 
Acer Разъем питания PJ014 для Acer, Compaq, Gateway (ARC.461) [ARC.461] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 63.00грн.    
Acer Разъем питания PJ038 для Acer, Gateway (ARC.115) [ARC.115] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 69.00грн.    
Acer Разъем питания PJ056 для Acer (ARC.460) [ARC.460] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 73.00грн.    
Acer Разъем питания PJ077A для Acer (ARC.2294) [ARC.2294] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 108грн.    
Acer Разъем питания PJ101 для Acer (ARC.2293) [ARC.2293] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 125грн.    
Acer Разъем питания PJ064 для Acer (ARC.457) [ARC.457] 22.01.2018: на складі, , є на складі NKT 303-9230 161грн.    

мережеве пасивне AddOn 
AddOn VGAMM15A Кабель ADDON 15ft VGA Male to Male Black Cable with 3.5mm Audio Input VGAMM15A Кабель ADDON 15ft VGA Male to Male Black Cable with 3.5mm Audio Input [VGAMM15A] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn QK732A-AO Кабель ADDON (1m HP QK732A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable QK732A-AO Кабель ADDON (1m HP QK732A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch C [QK732A-AO] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-ST-2M5OM3 Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-2M5OM3 Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-2M5OM3] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-ST-2M9SMF Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-2M9SMF Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-2M9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-ST-5M6MMF Кабель ADDON 5m ST (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-5M6MMF Кабель ADDON 5m ST (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-5M6MMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-USC-LC-5M9SMF Кабель ADDON 5m LC (Male) to USC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-USC-LC-5M9SMF Кабель ADDON 5m LC (Male) to USC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-USC-LC-5M9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-SC-1M5OM4 Кабель ADDON 1m SC (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-SC-1M5OM4 Кабель ADDON 1m SC (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-SC-1M5OM4] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-SC-2M6MMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-SC-2M6MMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-SC-2M6MMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-SC-2M9SMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-SC-2M9SMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-SC-2M9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-SC-3M9SMF Кабель ADDON 3m SC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-SC-3M9SMF Кабель ADDON 3m SC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-SC-3M9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-SC-5M6MMF Кабель ADDON 5m SC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-SC-5M6MMF Кабель ADDON 5m SC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-SC-5M6MMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-SC-LC-15MS9SMF Кабель ADDON 15m LC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Simplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-LC-15MS9SMF Кабель ADDON 15m LC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Simplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-LC-15MS9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-SC-SC-3M6MMF Кабель ADDON 3m SC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-3M6MMF Кабель ADDON 3m SC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-3M6MMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-SC-SC-2M9SMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-2M9SMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-2M9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-SC-SC-1M5OM3 Кабель ADDON 1m SC (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-1M5OM3 Кабель ADDON 1m SC (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-1M5OM3] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn DISPLAYPORT10F Кабель ADDON 10ft DisplayPort Male to Male Black Cable DISPLAYPORT10F Кабель ADDON 10ft DisplayPort Male to Male Black Cable [DISPLAYPORT10F] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn BK838A-AO Кабель ADDON (1m HP BK838A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable BK838A-AO Кабель ADDON (1m HP BK838A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch C [BK838A-AO] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn AJ834A-AO Кабель ADDON (1m HP AJ834A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable AJ834A-AO Кабель ADDON (1m HP AJ834A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch C [AJ834A-AO] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn AJ833A-AO Кабель ADDON (0.5m HP AJ833A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable AJ833A-AO Кабель ADDON (0.5m HP AJ833A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Pat [AJ833A-AO] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-ST-1M5OM4 Кабель ADDON 1m ST (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-1M5OM4 Кабель ADDON 1m ST (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-1M5OM4] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-LC-LC-5M6MMF Кабель ADDON 5m LC (Male) to LC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-LC-LC-5M6MMF Кабель ADDON 5m LC (Male) to LC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-LC-LC-5M6MMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-LC-LC-0.5M5OM3 Кабель ADDON 0.5m LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-LC-LC-0.5M5OM3 Кабель ADDON 0.5m LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-LC-LC-0.5M5OM3] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ASC-SC-1M9SMF Кабель ADDON 1m ASC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ASC-SC-1M9SMF Кабель ADDON 1m ASC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ASC-SC-1M9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ASC-LC-5M9SMF Кабель ADDON 5m ASC (Male) to LC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ASC-LC-5M9SMF Кабель ADDON 5m ASC (Male) to LC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ASC-LC-5M9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ASC-LC-1M9SMF Кабель ADDON 1m LC (Male) to ASC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ASC-LC-1M9SMF Кабель ADDON 1m LC (Male) to ASC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ASC-LC-1M9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ALC-ALC-1M9SMF Кабель ADDON 1m ALC (Male) to ALC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ALC-ALC-1M9SMF Кабель ADDON 1m ALC (Male) to ALC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ALC-ALC-1M9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn 88Y6851-AO Кабель ADDON (1m IBM 88Y6851 Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable 88Y6851-AO Кабель ADDON (1m IBM 88Y6851 Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) P [88Y6851-AO] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn 57Y4393-AO Переходник адаптер (8in Lenovo 57Y4393 Совместимый) DisplayPort Male to VGA Female Black Adapter 57Y4393-AO Переходник адаптер (8in Lenovo 57Y4393 Совместимый) DisplayPort Male to VGA Female Black Adapter [57Y4393-AO] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn 221692-B22-AO Кабель ADDON (5m HP 221692-B22 Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable 221692-B22-AO Кабель ADDON (5m HP 221692-B22 Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR ( [221692-B22-AO] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn 221691-B22-AO Кабель ADDON (5m HP 221691-B22 Совместимый) LC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable 221691-B22-AO Кабель ADDON (5m HP 221691-B22 Совместимый) LC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR ( [221691-B22-AO] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn QK733A-AO Кабель ADDON (2m HP QK733A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable QK733A-AO Кабель ADDON (2m HP QK733A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch C [QK733A-AO] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-ST-2M5OM4 Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-2M5OM4 Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-2M5OM4] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-ST-2M6MMF Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-2M6MMF Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-2M6MMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-ST-5M9SMF Кабель ADDON 5m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-5M9SMF Кабель ADDON 5m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-5M9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-LC-1M6MMF Кабель ADDON 1m LC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-1M6MMF Кабель ADDON 1m LC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-1M6MMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-LC-2M5OM4 Кабель ADDON 2m LC (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-2M5OM4 Кабель ADDON 2m LC (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-2M5OM4] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-LC-3M9SMF Кабель ADDON 3m LC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-3M9SMF Кабель ADDON 3m LC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-3M9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-LC-4M6MMF Кабель ADDON 4m LC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-4M6MMF Кабель ADDON 4m LC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-4M6MMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-SC-2M5OM4 Кабель ADDON 2m SC (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-SC-2M5OM4 Кабель ADDON 2m SC (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-SC-2M5OM4] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-SC-5M9SMF Кабель ADDON 5m SC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-SC-5M9SMF Кабель ADDON 5m SC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-SC-5M9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-ST-10M9SMF Кабель ADDON 10m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-10M9SMF Кабель ADDON 10m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-10M9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-LC-1M5OM3 Кабель ADDON 1m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-LC-1M5OM3 Кабель ADDON 1m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-LC-1M5OM3] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-LC-1M5OM4 Кабель ADDON 1m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-LC-1M5OM4 Кабель ADDON 1m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-LC-1M5OM4] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn MHDMI2VGA Кабель ADDON 8in Micro-HDMI Male to VGA Female White Active Adapter Cable MHDMI2VGA Кабель ADDON 8in Micro-HDMI Male to VGA Female White Active Adapter Cable [MHDMI2VGA] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-SC-5M6MMF Кабель ADDON 5m SC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-5M6MMF Кабель ADDON 5m SC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-5M6MMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-SC-4M9SMF Кабель ADDON 4m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-4M9SMF Кабель ADDON 4m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-4M9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-SC-3M9SMF Кабель ADDON 3m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-3M9SMF Кабель ADDON 3m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-3M9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-SC-2M6MMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-2M6MMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-2M6MMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-SC-2M5OM4 Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-2M5OM4 Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-2M5OM4] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-SC-2M5OM3 Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-2M5OM3 Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-2M5OM3] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-SC-1M9SMF Кабель ADDON 1m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-1M9SMF Кабель ADDON 1m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-1M9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-SC-10M9SMF Кабель ADDON 10m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-10M9SMF Кабель ADDON 10m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-10M9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-MTRJ-2M5OM3 Кабель ADDON 2m MT-RJ (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-MTRJ-2M5OM3 Кабель ADDON 2m MT-RJ (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-MTRJ-2M5OM3] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-LC-0.5M5OM4 Кабель ADDON 0.5m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-LC-0.5M5OM4 Кабель ADDON 0.5m LC (Male) to SC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-LC-0.5M5OM4] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn BK839A-AO Кабель ADDON (2m HP BK839A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable BK839A-AO Кабель ADDON (2m HP BK839A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch C [BK839A-AO] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-ST-1M9SMF Кабель ADDON 1m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-1M9SMF Кабель ADDON 1m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-1M9SMF] 22.01.2018: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
сторінка 1 з 25                            
Швидкий перехід:           

  Всі розділи Infomincer-Ціни: А також:  
відеотехніка і фототехніка
аудіотехніка
мобільний зв'язок
побутова техніка
кліматична техніка
охоронні системи
комп'ютери і комплектуючі
ноутбуки, планшети, флеш-пам'ять
сервери, мережі, комунікації
софт і мультимедіа
оргтехніка, телефонія
все для торгівлі, проектори
дім, дача, будова і ремонт
здоров'я, спорт, туризм
автотехніка і мототехніка
послуги
наші послуги
наши услуги
рейтинг моделей
розширений пошук
каталог фірм
прайси фірм
барахолка
особистий кабінет фірми
bigmir)net TOP 100
Сервер відкрито 07.12.2000. © Infomincer.Net!
Контакт з адміністрацією сайту: info@infomincer.net
Всю відповідальність за достовірність інформації, що публікується на сайті, несуть постачальники інформації!